שיר במתנה

כתבו אלי ותקבלו בשמחה, קישור לשעות רבות של תוכניות סיפורי שירים שהגשתי בגלי צהל, ברשת ב' וברדיו צפון.
דואר אלקטרוני
שם

אלו הם חייך בזמר - עם אטינגר

אירוע "אלה הם חייך בזמר" שבהנחייתי, מוגש עתה גם בשיתוף פעולה עם עמוס אטינגר.

עמוס אטינגר הוא האיש שהמציא את ה"פורמאט" הטלויזיוני המצליח כבר לאורך עשרות שנים, חיים שכאלה, כעת, עיצבנו ביחד ערב משפחתי בהשראת התוכנית ההיא, ובהתאמה אל המיוחד שבמשפחה שלכם.

האירוע מתאים ליום הולדת, סיום תפקיד, יציאה לפנסיה, הוא מתאים אפילו כערב זכרון. באירוע נצייר את חיי חתן או כלת האירוע עם השירים שעיצבו את חייהם.

הערב זורם בשלושה צירים, סיפורים, שירים ותמונות.
1. סיפורים - הסיפורים יוגשו על ידי חברים, בני משפחה, שותפים, עובדים, מנהלים, אשר אתם תבחרו ותעבירו אלינו את שמותיהם. אנו נשוחח איתם על סיפורם אותו יגישו בערב כשבסוף כל סיפור שכזה, יקדיש המספר שיר לחתן, או כלת השמחה.

בלב האירוע יקדיש עמוס אטינגר מקאמה פרי עטו לבעלי השמחה. סיפור חייהם, דברים שעשו, שאמרו עליהם, וכל מה שתספרו לנו עליהם, והכל בחרוזי אטינגר המוכרים.

2. שירים - השירים שיבקשו המספרים ושירים נוספים שתבקשו ואפילו במהלך האירוע, יוקרנו על מסך גדול ויאפשרו לקהל להצטרף. השירה תלווה בנגינת גיטרה וכלים נוספים לפי בקשתכם. השירים שנשיר באירוע יהיו קשורים לתקופה, למקום ולאנשים, או פשוט שירים שאתם אוהבים.
3. תמונות - כרקע למילות השירים יוקרנו על המסך תמונות המשפחה, החברים, העבודה, וכל תמונה שתעבירו אלינו. בעזרת תוכנה חכמה וחדשנית (שבפיתוחה לקחנו חלק) ניתן לבקש בכל רגע כמעט כל שיר (מתוך מאגר זמין של כ-20.000 שירים) והמחשב "ידביק" אליו אחת מהתמונות שלכם.

במהלך האירוע יוקרנו סרטונים
ברוח אותה תוכנית טלויזיה שהוזכרה, שיערוך עמוס אטינגר מן התמונות שאתם תעבירו אלינו.


בפסטיבל מספרי סיפורים בתיאטרון גבעתיים עם עמוס אטינגר והזמרת, לנה, אשתולפרטים נוספים, אנא כתבו אלינו.
<

רמה אחת למעלה | לדף הבית
טוחן מדיה - בניית אתרים