מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

אולי עוד קיץ - מפגשי כיתה, יחידה, גרעין

"כרכבות חולפות ביעף 
מתראים אנו בחטף 
עוצרים ושותים קפה, 
זוכרים שהיום יפה"

(מירית שם-אור, קובי אשרת)

תמיד אנו מתלבטים כיצד ניתן תוכן למפגש עם הקבוצה המיתולוגית שלנו. הכיתה, בית הספר, הקבוצה בתנועה, היחידה הצבאית, גרעין הנח"ל. הנה עוד דרך - מפגש עם השירים שעיצבו את עברנו.                   

 

הקו הכללי הוא ערב בשלושה צירים: שיר, סיפור, תמונה. תמונות מן העבר נסרקות ונכנסות למחשב ומשתלבות בהקרנה על המסך עם סיפורי המשתתפים. במהלך האירוע, כל מספר מסיים דבריו בבקשה לשיר. השיר מבוצע על ידי המשתתפים כשירה בציבור, או על ידי סולנים, בהנחייתי. ברקע המילים משולבות תמונות מהעבר הקבוצתי. בנוסף לשירים ולסיפורים אנו יוצרים קשר עם דמויות מהעבר המשותף ו"מעלים אותם לשידור" אם כשיחת טלפון המועברת במערכת ההגברה, ואם באמצעות הסקייפ, מה שמאפש הקרנת תמונתם ושיחה חופשית איתם. 

גביש מופיע בערב של עציון יוטבתה 60

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

השיחות יכולות להגיע מאיש הקבוצה הנמצא במרחקים, מורה אהוב, מפקד יחידה, או אישיות ציבורית הנקשרת לקבוצה. באירועים שקיימתי הגיעו ברכות מאלופי צהל, מפקדי פלמ"ח, שרי ממשלה, נשיא המדינה, זמרים ושחקנים מוכרים.

בערב יש מקום רב גם לספונטאניות. תוכנת "אפיקי זמר" שאני שותף ביצירתה, מצוידת בכמעט 40.000 תמלילים, הנשלפים במידיות גם ללא הכנה מראש, כשברקע תמונות המשתתפים.

לפני האירוע מתקיים תחקיר על קורות הקבוצה. במכתב הכנה לחברים הם מוזמנים להיזכר בשיר שהיתה לו משמעות בתקופה המשותפת, זאת כמובן בנוסף לתמונות ולסיפורים. המידע מגיע לצוות המארגן וביחד אנו מעצבים את התוכנית.

השירים נקשרים לעבר המשותף, למה ששודר ברדיו באותם הימים, וגם לשמות החברים, לעיסוק, להישגים, לאירועים, לתפקידים בצבא וכדומה. 


כנס בנים במושב השיתופי מולדת, לרגל 70 שנה להקמתו. בהשתתפות 1100 חברי המושב ובניו לדורותיהם.


כנס בנים במושב השיתופי מולדת, לרגל 70 שנה להקמתו. בהשתתפות 1100 חברי המושב ובניו לדורותיהם.
 

אולי עוד קיץ 
אנחנו ניפגש 
כולנו נתרגש - 
זה נפלא. 

לפרטים נוספים ויצירת קשר - לחצו כאן

 

 

מפגש גרעין