מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

אירועים להנהלות וצוותים

כן, השירים נוגעים גם בעולם העסקי. הם שרים על עבודת צוות, מנהיגות, חזון ויעדים, ואפילו על שיווק ועל חומרי גלם.

אני מופיע בפני הנהלות וצוותי עבודה, בהרצאות משולבות-זמר, ובאירועי סיפור ושיר בכנסים ובפעילות בימי גיבוש והעשרה. ההופעות הינן גם כחלק מהתוכנית העיונית וגם בערבים, כשהם יוצאים לכמה ימים ומחפשים אירוע שיש בו הפגה מיום עמוס אך עם קשר לתכני המפגש (ולא רק ערב ריקודים או קריוקי...)

הנה תמצית הופעה שלי בפני בעלי עסקים קטנים בקורס של חברת "אמיר הרדוף ליווי עסקי". הבאתי שם דוגמה קצרה כיצד אני מטפל באמצעות שירים בנושאים כמו, סקר שוק, בחירת יעדי השיווק, מציאת יתרון יחסי ותשוקת המכירה.

 

 

קצת עלי בתחום העסקי והניהולי

לאורך השנים, לצד הפעילות התרבותית, הזדמנו לי גם תפקידים בתחומי ארגון וניהול. כשליח הסוכנות היהודית בקנדה, ניהלתי את משרד העליה השלישי בגדלו בצפון אמריקה. כמנהל אבטחת איכות במפעל נטפים הקמתי את מערך ISO-2000 של המפעל. עברתי הכשרות בקורסים בתחומי כלכלה וניהול עסקים קטנים, בין השאר מטעם איגוד התעשיה הקיבוצית, ובחברת Emotion. התאמנתי אצל מאמנים ועברתי קורס מאמנים של Emotion כמאמן אישי ועסקי. בתפקידַי החינוכיים והתרבותיים השתתפתי בהקמת מגמה למוסיקה בבית ספר תיכון, ויזמתי הקמתן של כמה להקות נוער. בתפקידים אלה פעלתי מול רשויות מקומיות, במשרד החינוך, משרד הבטחון וצהל, הפעלתי צוותי עבודה, וטיפלתי בתקציבים וגיוס כח אדם ומשאבים.

בחליפת עסקים

נו, מצאתי אפילו תמונה שלי בחליפה (התמונה מעלה). כשהייתי בשליחות הסוכנות היהודית לצפון אמריקה, לבשתי כזו הרבה פעמים. במפגשים עם שגרירים וקונסולים, בכנסים של קהילות יהודיות בקנדה צפון אמריקה, ובאירועים רשמיים. כאן בתמונה אני חותם על "אמנת ירושלים" עם האלוף (מיל.) עוזי נרקיס ראש המשלחת הציונית לצפ"א, ונשיאת נעמת קנדה.

חותם על ''אמנת ירושלים'' עם האלוף (מיל.) עוזי נרקיס ראש המשלחת הציונית לצפ''א, ונשיאת נעמת קנדה.